עריכה לכתבי יד

שירותי עריכה לכתבי יד


אם טרחתם וכתבתם את סיפור החיים שלכם באופן עצמאי, אך אתם זקוקים ל"עין שלישית" טובה ולידיים מנוסות שיהפכו את כתב היד שלכם לסיפור קולח, רהוט ומרתק, אשמח לסייע לכם. 
סוג העריכה הנדרש משתנה מכתב יד אחד למשנהו. לעיתים יש צורך בעריכה יסודית של כתב היד, חלוקתו לפרקים, הזזת קטעים ממקום למקום לצורך יצירת טקסט הרמוני ועוד. לעיתים ניתן להסתפק בליטוש והגהה בלבד. פעמים אחרות תכלול העריכה שכתוב של חומרי הגלם שנכתבו על ידי הכותב/ת, עד כדי כתיבתם מחדש.
שלב העריכה בידי ידיים מקצועיות מאפשר הזדמנות לבחון היבטים נוספים של הסיפור שהועלה על הכתב, לשאול ולברר על זיכרונות שאולי נשכחו עם השנים או על חלקים בסיפור החיים שכדאי להרחיב עליהם, או להפך - לצמצם. 
לאחר ביצוע העריכה, קבלת הערותיכם, תיקון והתאמות נדרשות, תוכלו להחזיק בידיכם ספר קריא, מרתק ומקצועי שעליו תהיה גאוותכם.

כמה עולה עריכה של כתב יד שכתבתם?
התשובה תלויה במשתנים רבים. עריכה יכולה לעלות בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים, תלוי באורך כתב היד (ככל שהספר ארוך יותר – המחיר גבוה יותר) וברמת הכתיבה שלו. 
כשאעבור על הספר שלכם, אבדוק האם הוא דורש מה שנקרא "עריכה רכה" (שכוללת בעיקר עריכה לשונית), או עריכה כבדה (הזזה של קטעים ממקום למקום, קיצור קטעים שלוקים בפירוט יתר והרחבה במקומות אחרים ועוד) ואולי הוא דורש שכתוב, או במלים אחרות העלאת הרמה הסגנונית של הספר וניסוח מחדש של הטקסט.

לפרטים נוספים ולייעוץ ראשוני, השאירו פרטים בטופס צרו קשר: 

© כל הזכויות שמורות