המלצות

המלצות

איתן גלזר, בנה של חה"כ לשעבר מרים גלזר-תעסה:
נפגשנו לראשונה לפני שנתיים כשחיפשנו סיוע בכתיבת סיפרה האוטוביוגרפי של אימי.
אני מניח שהעבודה מול אמא ומולנו לא היתה הקלה שבמלאכות אך אני מקווה שאתן מבינות את האילוצים, המורכבות והקשיים (מה גם שפקדו אותנו שני ארועים בריאותיים בדרך).
החשוב הוא שהניגון הנפלא של נורית בניצוחה של יהודית, הוליד סימפוניה מרתקת וחד פעמית.
שלשום, השקנו את הספר המקסים בארוע שתיכנונו עבר לא מעט שינויים וגילגולים. מעל 300 אנשים מהארץ ומרחבי העולם חגגו איתנו את השקת הספר ב Zoom.
תודה גדולה מאוד על התהליך ועל היצירה המוגמרת.
            

השופט (בדימוס) דוד חשין, לשעבר נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים:
"נורית סייעה לי בתחקיר ובכתיבה של חומרים משפטיים לצורך הוצאת ספר. ההבנה והידע המשפטיים שהביאה עמה, כמו גם ניסיונה ככותבת וכעורכת, ניכרו בעבודתה ובתוצרים היפים שהביאה. היא עשתה את עבודתה במקצועיות, ביעילות ובחריצות רבה, ולא פחות חשוב מכך – תמיד היה נעים לעבוד עמה. אני ממליץ בחום להיעזר בשירותיה".

רבקה שנקר, נכדתה של אסתר שיף:
"נורית יקרה,
הצלחת לפתוח את סבתא שלנו בהמון כבוד, סבלנות, רגישות וחוכמה.
בזכותך למדנו דברים חדשים על משפחתנו, שסבתא בחרה שלא לדבר עליהם.
כתיבתך המרגשת גרמה לכולנו לדמעות הזדהות ואהבה לנערה בת ה- 16 שהגיעה לבדה לארץ והפכה בהרבה נחישות, עיקשות ואמונה לראש השבט המפואר שלנו.
עד היום, כחצי שנה אחרי השקת הספר של סבתא, "בדמע ושחוק", אנחנו בכלל וסבתא בפרט, מקבלים מחמאות ושבחים על הרגישות, הדיוק והמקצועיות בהם נכתבו קורות משפחתינו וחייה של סבתא.
תודה, תודה, תודה".

רמי גרינוולד, בנו של דב גרינוולד:
"נורית יקרה,
רציתי להודות לך על העבודה המסורה והחשובה שעשית עם אבי, דב גרינוולד ז"ל, ועל כתיבת ספרו "החיים, כפי שלא דמיינתי שיהיו לי". כתבת ספר מרגש, מרתק וחשוב, שמבטא את דמותו של אבא בצורה הטובה והמדויקת ביותר.
אבא לא אהב לדבר על ילדותו בבודפשט בזמן מלחמת העולם השנייה, וגם לא שש להיכנס לפרויקט של כתיבת סיפור חייו, אך בסופו של דבר נעתר לבקשתנו. הוא אומנם נפטר כשבוע לאחר שהספר יצא לאור, אך לשמחתי לפני מותו הוא זכה לראות את הספר, ואני יודע עד כמה התרגש ושמח מהתוצאה.
בזכות הספר למדנו דברים חדשים על אבא, על ילדותו הקשה ועל משפחתו, שיעברו לדורות הבאים. ועל כך אנו מודים לך".

רעיה שלו, ממייסדי חברת שלו - שירותי שיקום ייחודים ומתקדמים:
נורית יקרה,
בעקבות יציאת הספר "מקום של תקווה", רציתי להודות לך על מסע מרתק ומרגש שעברנו יחד. לא היה פשוט לפגוש ולראיין אנשים המתמודדים עם מחלות נפש שונות ומתגוררים במסגרות שיקומיות (הוסטלים, קהילות תומכות ודירות מוגנות). את עשית זאת ברגישות, בעדינות ובסבלנות רבה. פגשת את האנשים, הקשבת לסיפוריהם באמפתיה, ושאלת אותם שאלות ברגישות, במקצועיות ובטקט שבלעדיהם לא ניתן היה לעמוד במשימה מורכבת ומאתגרת זו. את סיפוריהם הלא קלים הפכת, יחד עם אמך היקרה, הסופרת יהודית רותם, לספר קריא, מרתק ומרגש הגורם להאמין שלכל אדם באשר הוא יש "מקום של תקווה". אני מאמינה שהספר אכן עומד במטרתו - לשנות ולצמצם את הסטיגמות והדעות קדומות הקשורות לעולם בריאות הנפש".


לפרטים נוספים ולייעוץ ראשוני ללא תשלום, השאירו פרטים בטופס צרו קשר:

© כל הזכויות שמורות