ממליצים

  • “נורית סייעה לי בתחקיר ובכתיבה של חומרים משפטיים לצורך הוצאת ספר. ההבנה והידע המשפטיים שהביאה עמה, כמו גם ניסיונה ככותבת וכעורכת, ניכרו בעבודתה ובתוצרים היפים שהביאה. היא עשתה את עבודתה במקצועיות, ביעילות ובחריצות רבה, ולא פחות חשוב מכך – תמיד היה נעים לעבוד עמה. אני ממליץ בחום להיעזר בשירותיה.”

    השופט (בדימוס) דוד חשין, לשעבר נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים
  • “הצלחת לפתוח את סבתא שלנו בהמון כבוד, סבלנות, רגישות וחוכמה. בזכותך למדנו דברים חדשים על משפחתנו, שסבתא בחרה שלא לדבר עליהם. כתיבתך המרגשת גרמה לכולנו לדמעות הזדהות ואהבה לנערה בת ה- 16 שהגיעה לבדה לארץ והפכה בהרבה נחישות, עיקשות ואמונה לראש השבט המפואר שלנו..”

    רבקה שנקר, נכדתה של אסתר שיף
  • “נורית יקרה, רציתי להודות לך על העבודה המסורה והחשובה שעשית עם אבי, דב גרינוולד ז"ל, ועל כתיבת ספרו "החיים, כפי שלא דמיינתי שיהיו לי". כתבת ספר מרגש, מרתק וחשוב, שמבטא את דמותו של אבא בצורה הטובה והמדויקת ביותר.”

    רמי גרינוולד, בנו של דב גרינוולד

תהליך הכתיבה

תהליך הכתיבה

תהליך כתיבת סיפור חיים הוא תהליך אישי עמוק ומרפא, הדורש התמסרות, אמון ופניות, הן מצד המספר/ת והן מצד המראיינת - הכותבת.
בטרם נתחיל בתהליך הכתיבה, נקיים פגישת היכרות (ללא התחייבות). בפגישה זו נכיר, נעמוד על הדברים החשובים לכם, נחליט יחד על הפורמט ועל היקף הספר, נגדיר את הנושאים בהם יעסוק הספר, ונקבע מסגרת זמנים (משוערת) לתהליך.
תהליך הכתיבה נמשך בדרך כלל בין ארבעה חודשים לחצי שנה, אך לכל ספר ולכל מספר יש קצב משלו. כאמור, בתחילת התהליך נקבע מסגרת זמן (משוערת) לסיום הכתיבה.
לאחר הפגישה אוכל לתת לכם הצעת מחיר מסודרת, בהתחשב בהיקף ובאורך העבודה כפי שהוגדרו.

לאחר שסוכמו הפרטים הטכניים לשביעות רצונכם, יכלול תהליך הכתיבה עצמו את השלבים הבאים:

1. ראיון ושיחה - פגישה שבועית, בבית הלקוח/ה. בפגישה זו אקשיב לסיפורכם האישי, אדובב ואשאל שאלות מנחות שיובילו אתכם אחורה בזמן, לתחנות ואירועים משמעותיים בחייכם. השיחה תתומלל על ידי במלואה. כל פגישה אורכת בין שעתיים לשלוש שעות. כמות המפגשים תיקבע בהתאם להיקף העבודה.
2. כתיבה - בין פגישה לפגישה אעלה על הכתב את סיפור חייכם, כפי שעלה משיחותינו השבועיות, ואהפוך אותו לעלילה מרתקת, קולחת ורהוטה, תוך התאמה לקולכם האישי והייחודי.
3. תחקיר - העבודה תכלול תחקיר היסטורי מקיף, שיעניק לסיפורכם את ההקשר ההיסטורי בו הוא התרחש. התחקיר תורם לספר ממד רחב יותר ומסייע לקוראי הספר, לאורך הדורות, בהבנת הסיפור ומקורותיו.
4. ראיונות חיצוניים – במידת האפשר והצורך תכלול העבודה ראיונות עם אנשים נוספים שיכולים לתרום לספר, כמו בני משפחה או מכרים ותיקים.
5. איסוף חומרים - במקביל לתהליך הכתיבה נתחיל באיסוף חומרים – מסמכים, מכתבים, תעודות, אילן יוחסין, וכמובן תמונות מהאלבומים המשפחתיים. התמונות יעטרו את דפי הספר, יאירו וימחישו את סיפורכם בצורה האותנטית והטובה ביותר, וכידוע, "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים".
6. קריאה והערות - עם התקדמות הכתיבה, יכללו הפגישות בינינו קריאה של פרקי הספר, על מנת שתוכלו להעיר את הערותיכם לכתוב ולהיות שותפים מלאים לתוצר הסופי.
7. בונוס – הגהה ועריכה ספרותית-מקצועית - בתום הכתיבה יעבור הטקסט לידי אמי, הסופרת יהודית רותם, לעריכה סופית, להגהה לשונית, לליטוש ושיוף.
8. עיצוב גרפי, הפקה והבאה לדפוס – שלבים אלה ניתנים לביצוע בליווי צמוד שלי, או באופן עצמאי על ידכם - לפי בחירתכם.

לפרטים נוספים ולייעוץ ראשוני ללא תשלום, השאירו פרטים בטופס צרו קשר:


צרו קשר

שם

אימייל *

הודעה (יש לציין מס' טלפון) *

© כל הזכויות שמורות